RU

ХуторЯнка
Гостьовий Двір

Старий Салтiв
Лужанский Шлях 4
Забронювати
+38 050 303 10 00
+38 098 979 99 19

Стандарт

= Стандарт

«Економ +»

3х місц. = 1200 грн «Економ +»

Колиба

2500 грн/день КОЛИБА
Бази відпочинку Харків ціни 2024 новий рік
check in — час заселення о 14.00
check out — час виселення о 12.00
(за бажанням залишитися до вечора - сплачується пів доби)
Увага ! У вихідні та святкові дні бронювання будиночків здійснюється мінімум на 2 доби.
Можливість продовження свого відпочинку і перебування в будиночку після 12:00 обговорюється з адміністратором заздалегідь і оплачується додатково.

ПРО НАС

Гостьовий двір ХуторЯнка розташован в ПГТ Старий Салтів по сусідству з базой відпочинку Дружба та піщаним пляжем Печеньжського водосховища. ХутрЯнка - це окрема, відгорожена тереторія з зоною відпочинку, альтанками, зонами барбекю та тандиром. Також можна орендувати банкетну зону, чи колибу, де ви можете провести свято, або корпоратив. Для великих кулінарів, та прихильників їжі на вогнище ми пропонуемо зону з американським газовим барбекю, тандиром, та звичайним мангалом.
 Прихильникам рибалки також є чим зайнятися. До водойми 150 м. Риболовля на Печенізькому водосховищі принесе вам велике задоволення ! Сьогодні працюють будиночки стандарту «Економ +» Відокремлена садиба на чотири сімї, літня кухня та санітарний вузол та душ з горячьою водою. При кожній кімнаті є власний мангал та навіс від дощу.
Для компаний предоставляется возможность арендовать зону BBQ, которая расположена на территории гостевого дома ХуторЯнка. К вашим услугам: газовый гриль, тандыр, и классический мангал. Приготовление блюд на газовом гриле - это самый любимый способ готовки американцев, так как готовить на нем очень быстро и легко! Достаточно всего лишь разогреть его до нужной температуры, это займет совсем немного времени. Когда решетка хорошо прогрета, то продукты не прилипают и правильно обжариваются, а на них появляется красивый узор.

В Тандыре тоже можно легко приготовить шашлык, мясо, рыбу, овощи, лепешки и даже запечь баранью ногу! Это всегда: полезная и качественная еда, разнообразие блюд, удобство в приготовлении и возможность готовить в любое время года, независимо от погоды. Огонь разжигается внутри тандыра, при этом нагревая стенки, которые равномерно отдадут тепло для приготовления блюд. Вам не нужно будет переворачивать мясо, или крутить шампура и тушить огонь, как на мангале. Жар от разогретых стенок обжарит продукты равномерно со всех сторон, закрытая конструкция не даст пересушить мясо, блюда получаются сочными.

Ну а что из себя представляет всем нам привычный мангал, мы пожалуй рассказывать не будем. Самое главное в приготовлении этих блюд - это правильная температура разогрева девайса, качественные продукты и конечно же, хорошее настроение! Этим мы Вас, дорогие друзья, с удовольствие обеспечим!

Як арендувати будиночок в Старому Салтові?

Для того щоб забронювати житло на базі відпочинку - Вам необхідно зв’язатися с нашим адміністратором ( по телефону, або по вайберу), уточнити наявність місць на дати. Після чого вам нададуть рахунок для передплаты ( 50% ві вартості проживання) Тільки після надходження передоплати бронь вважається підтвердженною, про що адміністрация сповість Вам та надасть підтверджуючий документ - «путівку». Залишок вносять при заселенні.

Гості без проживання - 150 гривень з людини. Проживання із домашніми тваринами - обговорюється з адміністратором. Береться додаткова плата у розмірі 250 гривень за 1 вихованця за весь період перебування У випадку відмови від проживання, передплата внесена Вами (згідно закона Украини про захист прав споживачів) повертається в повному обсязі - 100%- за 5 днів до заселення 50% - за 3 дні. За 2 дні та менше передплата не повертається.

Час відправлення

Харків (ост."Ужгородская") Дачи "Жень-Шень"
7-00 щодня
9-00 щодня
14-00 тільки Пн, Сб, Нд
17-00 щодня
7-50 щодня
10-30 щодня
15-30 тільки Пн, Сб, Нд
18-15 щодня

Схема проїзду на автомобілі